KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

O nás

QARU jsme zakládali v roce 2013 jako alternativu ke klasickým realitním kancelářím, které fungují na běžném modelu odměňování realitních makléřů formou procentuálního ohodnocení. Garantovat makléřům 100% odměny z jejich obchod​ů​ však nebylo jediným motivem pro založení firmy. Jde nám totiž především o nezávislost a svobodu makléřů​. O​ nesvázan​ost​ velkým korporátem a nevýhodnými podmínkami​.​ Chceme umožnit všem makléřům, kteří o to stojí, dělat svoji práci naplno, na úrovni​, nejlíp, jak to jen jde​ a hlavně - s radostí​ a nejvyšším výdělkem​.

V QAŘE zažijete "moderní makléřinu v akci" i inspirativní prostředí, které vyplývá ze spolupráce profesionálů a dobrého týmu. Jsme skupina pozit​i​vně smýšlejících lidí - podnikatelů, kteří mají dlouholeté zkušenosti z realitního trhu v ČR, ale také v USA, Austrálii a dalších zemí. Sdílíme nejen kanceláře a pracovní zkušenosti, ale také společné hodnoty. ​ Mezi hlavní z nich patří maximální ​zacílení na spokojenost zákazníka a ​pochopení jeho skutečn​ých​ potřeb​ .

QARA team makléřů

Naši makléři mají díky konceptu QARA možnost "držet krok s dobou" a být součástí širší komunity, která následuje trendy v oboru. ​Používáme ​sociální sítě a ​technologie, které se v našem oboru stále více zapojují do hry​.​ ​Produkujeme​ kvalitní ​servis a neustále​ jej​ posouváme​ na vyšší úroveň​.​ ​Učíme profesionální sebeprezentaci makléřů​ a pilujeme jejich marketing​. ​B​ez něj totiž zanedlouho už žádný makléř neobstojí. A v neposlední řadě jsme našim členům oporou a základnou pro potřebné znalosti i konkrétní služby.

Naše dýňová komunita se rozrůstá. Vedle působení v Praze se v roce 2016 rozšiřujeme také do dalších měst v ČR. Největší odměnou je pro nás vždy úspěch​,​ spokojenost našich makléřů a pochopitelně, pozitivní zpětná vazba od jejich spokojených zákazníků.

Pokud jsme vám sympatičtí, ozvěte se, rádi vás poznáme osobně. Možná, že náš koncept je to, co roky hledáte ve snaze najít rovnováhu mezi ​nejvyšším výdělkem, profesionální prací, úspěchem a osobním uspo​ko​jením z něj. Více podrobností​,​ jak se k nám přidat a za jakých podmínek​,​ najdete zde.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Příběhy našich zakladatelů

Ing. Jan Novotný, zakladatel QARA a úspěšný dýňový makléř

"Dobře odvedenou práci má následovat zasloužená odměna. Jedině tak je práce motivující a makléře baví. Proto jsme založili QARU."

Honza je táborský rodák s přirozeným zájmem o to, jak věci fungují uvnitř. Studijní léta zasvětil ekonomice a financím, kdy svá studia zakončil na VŠE v Praze, kterou absolvoval roku 2004. Finanční obor ho provázel i nadále v rámci kariérního života. Pracoval na různých pozicích nadnárodních společností (Nestlé, Škofin, Raiffeisenbank), naposledy jako manažer oddělení reportingu. Zkušenosti získané na finančních odděleních mu daly potřebný manažerský nadhled pro práci s lidmi i procesní pečlivost a disciplínu. Zájem o trh s nemovitostmi a jejich studium je u Honzy dlouhobý, aktivně se mu na plný úvazek věnuje od roku 2013, kdy společně s Michalem založil společnost QARA a sám začal nemovitosti úspěšně obchodovat jako jeden z kmenových makléřů. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a fotografování. Honzovy osobní stránky naleznete zde a k zastižení pro vás je na mobilu s číslem +420 606 122 200. Honzův osobní profil na QARA​.cz​ najdete zde​.

Michal Souček, zakladatel QARA a bojovník za lepší realitní svět

"Pověst realitních makléřů v Česku je velmi neuspokojivá. Jsou jenom dvě varianty. Buď se na to můžete dívat, nebo se pokusit s tím něco skutečně udělat."

Michal je celoživotní optimista, odhodlaný tahoun i neúprosný vymítač realitních ďáblů. ​ Narodil se v Tábo​ře, sportovní školu vyst​udoval v Brandýse nad Labem. Po jejím dokončení věnoval svůj čas cestování a na nějakou dobu zakotvil také v Austrálii. Právě zde se také poprvé setkal s rolí realitního makléře a dá se říci, že od roku 2002 se jí věnuje celou svou osobností. Poté​,​ co v roce 2013 společně s Honzou založil QARU, vyvázal se ze všech​ ostatních​ společností a aktivit a nechal se tímto projektem doslova pohltit. Michal se sám a úspěšně věnuje obchodování nemovitostí jako jeden z dýňových makléřů a neustále se rozvíjí osobnostně, obchodně, podnikatelsky i odborně. Zaměřuje se na realitní marketing a ​top prezentaci nemovitostí, je autorem knihy „Jak úspěšně prodat nemovitost" a elektronických knih „Jak najít kvalitního realitního makléře", „Kompletní průvodce stavebníka" a „Příběh makléře". Michal má osobní web zde a seženet​e​ ho na telefonu ​+420 606 122 422. ​J​e​ také​ aktivní na sociálních sítích, kde publikuje a komentuje nejedno aktuální makléřské​ a realitní​ téma. Michalův osobní profil na QARA​.cz​ najdete​ zde​.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Vize, mise a hodnoty

VIZE

Vytváříme prostředí pro zdravý realitní trh, tedy kvalitní makléřinu se spokojenými zákazníky.

MISE

Makléřům dáváme nejlepší finanční podmínky na trhu a zázemí pro profesní úspěch i osobní růst. Díky našemu modelu se makléři stávají lepšími a zákazníci spokojenějšími.

HODNOTY

Důslednost

Své kroky plánujeme, co dohodneme platí, procesy kontrolujeme, pravidla dodržujeme. Jsme posedlí spokojeností našich zákazníků. Proto poskytujeme ty nejlepší možné služby a dosahujeme skvělých výsledků.

Poctivost

Je pro nás vždy na prvním místě, opravdová snaha a nasazení je naší cestou ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Dosahujeme díky ní pozitivních výsledků, je to dlouhodobě jediná možnost, jak opravdu uspět.

Přesah

Do přání a potřeb naší protistrany se chceme vždy bezezbytku vcítit, následně je vyplnit a pokud možno i překonat. K jejich pochopení a realizaci uplatňujeme empatii, stejně jako své odborné znalosti a zkušenosti.